Przejdź do treści

Ustawienia dostępności

Rozmiar czcionki
Wysoki kontrast
Animacje
Kolory

Tryb ciemny włączony na podstawie ustawień systemowych.
Przejdź do , żeby zmienić ustawienia.

logo-sygnet Politechniki Morskiej w Szczecinie - głowa gryfa, elementy kotwicy i sygnatura PM
Logo wydziału
Centrum Transferu Technologii Morskich

Wydarzenia

Międzynarodowe Targi Morskie SMM Hamburg 2022

6-9 września 2022, Hamburg. Największe targi branży morskiej w Europie. Podczas targów "SMM - international trade fair for maritime industry" eksperci oraz przedstawiciele przemysłu morskiego z całego świata spotykają się, aby zaprezentować najnowsze osiągnięcia, propozycje rozwiązań technologicznych oraz dyskutować o przyszłości i perspektywach rozwoju branży.

III Spotkanie Nauki i Biznesu

Wydział Inżynierii Mechanicznej i Mechatroniki ZUT zaprasza naukowców do udziału w spotkaniu łączącym świat nauki ze światem biznesu. Wydarzenie odbędzie się 26 maja, w godz. 9.00-16.00 z udziałem przedstawicieli firm z branż: wielkogabarytowe konstrukcje wodne i lądowe, zaawansowane wyroby metalowe, produkty oparte na technologiach informacyjnych. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej greenPOWER

25-27 kwietnia 2022, Poznań. Targi GREENPOWER gromadzą w jednym miejscu i czasie przedstawicieli wszystkich sektorów odnawialnych źródeł energii. To doskonała okazja, by poznać rynkowe tendencje, wymienić praktyczne spostrzeżenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża OZE.

WARSAW METALTECH - Międzynarodowe Targi Technologii, Maszyn i Narzędzi do Obróbki Metalu

07-09.02.2022 r. WARSAW METALTECH to specjalistyczne targi branżowe prezentujące innowacyjne technologie obróbki plastycznej metali, zaawansowane technicznie maszyny, precyzyjne rozwiązania narzędziowe oraz usługi służące procesom związanym z przemysłową obróbką metali.

Międzynarodowe Spotkania Biznesowe INDUSTRIAL BRIDGE 2021

24 listopada. Giełda kooperacyjna dla uczestników reprezentujących branże: stalową, morską i stoczniową, transportową/logistyczną, energii odnawialnej. Organizator: Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

Warsaw Industry Week - Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych

08-10 listopada. Podczas targów prezentują się wszystkie gałęzie branży przemysłowej: maszyny i narzędzia do obróbki metalu, drewna, przetwórstwa tworzyw sztucznych, automatyzacja i robotyzacja procesów przemysłowych oraz oprogramowanie, metrologia przemysłowa, cięcie i szlifowanie.

OZE w województwie zachodniopomorskim - konferencja

21 września, Szczecin, Instytut Nauk o Morzu i Środowisku Uniwersytetu Szczecińskiego.

Międzynarodowy Kongres Morski

Ósma edycja szczecińskiego wydarzenia w dn. 14-15 września.

BALTEXPO 2021 - XXI Międzynarodowe targi morskie i konferencje

6-8 września, Gdańsk. Międzynarodowe Targi Morskie i Konferencje BALTEXPO to największe z odbywających się w Polsce wydarzeń poświęconych technologiom i rozwojowi różnorodnych aspektów gospodarki morskiej, takich jak: przemysł okrętowy, offshore, infrastruktura portów i przemysłu morskiego, logistyka w transporcie morskim, żegluga morska i przybrzeżna, żegluga śródlądowa i gospodarka wodna, bezpieczeństwo i ochrona portów i żeglugi, ochrona środowiska, technologie dual use oraz edukacja i crewing.

MODERNLOG - targi logistyki, magazynowania i transportu

W dniach 31 sierpnia - 3 września w Poznaniu odbywają się targi dedykowane polskiej branży logistycznej i transportowej.

Przeglądarka Internet Explorer nie jest wspierana

Zalecamy użycie innej przeglądarki, aby poprawnie wyświetlić stronę